MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 9715248
nr 971 5248
Sekretär
med skåpdel, allmoge, 1800-tal, längd: 123 cm, djup: 56 cm, höjd: 120 cm
Kondition: slitage, kompletterad,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:10:33
19/7 13:40:32
700 kr
27/7 17:41:58